Ronaldo zbulon dëshirën e tij në Real Madrid

Cristiano Ronaldo shpreson në ribashkimin e sulmit me Gareth Bale dhe Karim Benzema.

Ylli portugez i Real Madridit pret rikthimin e treshes së sulmit në Kampionatit botëror për klube.

“Dua të rikhthemi me Bale e Benzema së bashku”, deklaroi Ronaldo.