Studentët e FSI-së shpërndajnë çokollata për ditëlindjen e profetit Muhamed (Foto)

Unioni i studentëve nga Fakulteti i Studimeve Islame ka organizuar aktivitetin “Ta njohim Muhamedin alejhi selam”, në shenjë nderimi për ditëlindjen e profetit Muhamed

Ky aktivitet përmban shpërndarjen e çokollatave me nga një thënie të profetit Muhamed a.s, në sheshin Ibrahim Rugova, Skënderbeu, Nënë Tereza dhe Zahir Pajaziti, shkruan lajmi.net

Sipas studentëve pjesëmarrës, ky aktivitet është pritur shumë mirë nga qytetarët. /Lajmi.net/

15491686_1261991320530510_1761425437_o15435708_1545166192166185_303866210_n15497876_1550141111664204_2057397900_n15515691_1545172062165598_288689451_o15515980_1545171925498945_1259706654_o15536885_1261991370530505_933426826_o