Tifozët e Trepçës djegin flamurin e Serbisë

Është tensionuar situata në ndeshjen e Kupës së Kosovës në basketboll.

Derisa po luhej ndeshja mes Prishtinës dhe Trepçës, tifozët e kësaj të fundit kanë hedhur gjësende në fushë dhe kanë djegur edhe flamurin e Serbisë.