Tri skuadrat ku mund të transferohet Paul Pogba

Zërat për largimin e Paul Pogba vazhdojnë të jenë aktiv në mediet sportive.

Mesfushori francez është larg pritshmërive me paraqitjet e tij te Manchester United, skuadër e cila në vitin 2016 shpenzoi 105 milionë euro për shërbimet e tij.

Kur gjithë kësaj i shtohen edhe problemet që ka mesfushori me Jose Mourinhon, lënë dyshime të mëdha rreth së ardhmes së tij.

‘MundoDeportivo’ shkruan se janë tri skuadra ku mund të transferohet mesfushori 26 vjeçar.

Barcelona, PSG dhe një rikthim i mundshëm te Juventusi, ceken si alternativa të mundshme për të ardhmen e Pogbas.