Veseli: Drenica dhe PDK janë një lidhje e pashkëputshme

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ka thënë se qytetarët, me vullnetin e tyre të lirë dhe në një proces të shembullor zgjedhor kanë treguar se “Drenica dhe PDK janë një lidhje e pashkëputshme”.

“Falemnderit nga zemra. Ramizit, punë të mbarë si Kryetar i ri i Drenasit. Festë është për të gjithë. Urime”, ka shkruar Veseli në llogarinë e tij ën Facebook