Zbulohet çmimi i Salah, është i pabesueshëm

Zbulohet çmimi i Mohamed Salah.

“The Sun” ka shkruar që Liverpool kërkon 228 milionë euro për egjiptianin, përcjellë “Lajmi.net”.

Në këtë mënyrë, Liverpool kërkon të thyejë rekordin botëror, që e mbanë Neymar me 222 milionë euro.

Për Salah interesohen Barcelona, Real Madrid dhe PSG.