Zyrtare: Lista e Kosovës ndaj Finlandës

FFK ka zyrtarizuar listën e lojtarëve për ndeshjen me Finlandën, teksa në këtë listë janë përfshirë edhe lojtarët që lanë Shqipërinë për Kosovën.

Rrahmani, Meha, Rashica dhe Shala janë në listë, ashtu si Berisha dhe Muriqi që kanë luajtur me Shpresat e Shqipërisë. Ja lista e plotë e lojtarëve të grumbulluar ndaj Finlandës:

lista