Gati fanella e Dembeles!

Është konfirmuar nga skuadra e Barcelonës, se Ousmane Dembele do të luaj sonte kundër Celta Vigos.

Klubi nga Katalunia zhvillon sonte ndeshjen e parë në kuadër të Kupës “Del Rey” kundër Celtas.

Faqja zyrtare e Barçës ka publikuar foton e fanellës së Dembele-s, duke lënë ta kuptojmë se ai do të jetë startues në mbrëmjen e sotshme.

Takimi mes Celta Vigos dhe Barcelonës zhvillohet nga ora 19:00.