Liga e Kampionëve vazhdon me tetë super sfida

Sonte (e mërkurë) do zhvillohen tetë super sfida në kuadër të xhiros së tretë në fazën grupore të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja më interesante do jetë ndërmjet Manchester Unitedit dhe Atalantas, shkruan lajmi.net.

Barcelona do këtë punë me Dynamo Kiev, derisa Bayern Munich është mysafirë i Benficës.

Chelsea do e mirëpres Malmon, kurse Juventusi është mysafir i Zenitit.

Të gjitha ndeshjet që zhvillohen sonte:

Barcelona – Dynamo Kiev (18:45)

RB Salzburg – Wolfsburg (18:45)

Benfica – Bayern Munich (21:00)

Chelsea – Malmo (21:00)

Lille – Sevilla (21:00)

Man Utd – Atalanta (21:00)

Young Boys – Villarreal (21:00)

Zenit – Juventus (21:00).