Llapi transferon yllin e Besës

Skuadra e Llapit ka njoftuar se ka transferuar yllin e Besës së Pejës, Leart Emini.

“Edhe zyrtarisht, Leart Emini është futbollisti më i ri i Llapit. Futbollisti ka arritur akordin me drejtuesit e klubit me kontratë 1 vjeçare dhe do veshë fanellën bardhe kaltër në sezonin 2017/18”, thueht në njoftimin e Llapit.