Brazili ia falë një pikë Bolivisë

Kombëtarja e Brazilit nuk ka arritur fitore kundër Bolivisë në xhiron e parafundit të fazës së grupeve në eliminatoret e Kupës së Botës.

Brazili barazoi pa gola 0 me 0 me Bolivinë, shkruan IndeksOnline.

Në të vërtetë fitorja nuk iu është dashur asnjërit ekip, pasi Brazili tashmë e ka siguruar biletën për në Kupën e Botës, ndërsa Bolivia është me vetëm 14 pikë dhe është e eliminuar./