11 super lojtarët që nuk do të luajnë në Kupën e Botës

0
Kupa e Botës 2022 do të fillojë të dielën dhe tashmë emocionet kanë përfshirë lojtarët dhe tifozët.Megjithatë, disa super lojtarë nuk kanë arritur kualifikimin...

Mane do të mungojë në ndeshjen e parë të Senegalit në Kupën e Botës...

0
Sadio Mane do të humbasë ndeshjen e parë të Senegalit në Kupën e Botës kundër Holandës të hënën. Ylli i Bayern Munichut ka vuajtur nga...

Kombëtarja e Zvicrës arrin në Doha, Xhaka e Shaqiri të gatshëm

0
Fillon aventura e Kupës së Botës për kombëtaren e Zvicrës. Pasditen e së hënës, kombëtarja fluturoi nga aeroporti i Cyrihut drejt kryeqytetit të Katarit. Gjërat do...

Benzema flet për lëndimin e tij dhe ëndrrën për ta fituar Kupën e Botës

0
Karim Benzema nuk ka qenë në 100 për qind gjatë javëve të fundit. Sulmuesi ka humbur disa ndeshje të Real Madridit për shkak të...