VIDEO – Elvis Naçi shfaqë djaloshin që qanë teksa dëgjon emrin e Zotit, dhe...

0
Imami i njohur i Xhamisë së Tabakëve në Tiranë, Elvis Naci, edhe njëherë ka treguar se është më i njohuri në rrjetet sociale. Qindra shpërdarje në...

Video – Si u fryne listat e veteranëve (Komike)

0
Si u be qe hyne ne listen e veteraneve te gjithe ata persona qe nuk e kane nuhatur, e lere me te perfshihen ne...

10 fakte intriguese mbi shërbimet sekrete amerikane

0
Shërbimi Sekret i Shteteve të Bashkuara është i mbuluar me mister dhe mite. Kush janë këta njerëz të rreptë në kostume të zeza? Ata...

Takimi i Ahmedit me donatoren që ia dhuroi mëlçinë (Video)

0
Takimi i Ahmed-it me donatoren që i dhuroi mëlçinë është videoja më emocionuese që mund ta keni parë kohëve të fundit! Aja është nëna e vogëlushit...

Si erdhi “Black Friday” në Kosovë (Video)

0
E premtja e zezë, apo e njohur në versionin origjinal si "Black Friday" është ditë që shënon zbritje të mëdha të artikujve nëpër dyqane....

Kjo video na e kujton një porosi profetike (Video)

0
Si do të reagonit ju ndaj situatave kur ju jeni dominues? A do të tregoheshit të mëshirshëm dhe të hapur ndaj ndihmës, apo do...

Avdush Krosa – Andërr du me t’pa

0
https://www.youtube.com/watch?v=AKMUN2gxITA&feature=youtu.be Më eja në ëndërr vetëm një herë, Ah që se pata mundësinë t’i zgjedhja ëndrrat e ti zgjatja ato sipas dëshirës time, do të kisha...

Një grua me shami që lë në hije bizneset e burrave (Video)

0
  Gratë përballen me 100 probleme sapo t'i hapin sytë ndërsa burrat me 99. Mund ta kuptoni kush është problemi i 100-të? Sado që mund të...

Kjo kamerë hyn brenda në trup dhe zbulon herët tumoret dhe bllokadat (Video)

0
Kjo kamerë ka një aftësi të jashtëzakonshme, pasi është e dizajnuar posacërisht për të hyrë brenda organizmit të njeriut, dhe për të identidikuar bllokadat...

Recitim i mrekullueshem i Kuranit nga tre djelmosha (Kaptina e Ndodhisë)

0
Recitim i bukur i Kuranit Fisnik nga Muzammil Hasballah, Taqy Malik dhe Ibrohim Elhaq. Kaptina El-Wakia (Vakia - Kaptina e Ndodhisë) Në vijim gjeni përkthimin në...