Formacionet zyrtare: Kroaci – Kosovë

Kroacia dhe Kosova kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare të ndeshjes.
Ndeshja fillon nga ora 20:45 në stadiumin Maksimir të Zagrebit, por trajnerët kanë zbuluar tashmë formacionet titulluare për këtë ndeshje.

Kroacia në këtë takimin vjen me formacionin më të mirë të mundshëm, teksa Albert Bunjaki ka bërë disa ndryshime të vogla nga ndeshja e fundit.