Formacionet zyrtare: Milan – Dortmund

Janë bërë publike formacionet e ndeshjes miqësore mes Milanit dhe Dortmundit. Takimi pritet të fillojë nga ora 13:20, ndërsa më poshtë i gjeni formacionet.

Milan: Storari; Abate, Paletta, Zapata, Rodriguez; Kessié, Mauri, Bonaventura; Borini, Bacca, Niang.

Dortmund: Weidenfeller; Zagadou, Bartra, Sokratis, Piszczek; Sahin, Castro, Rode; Dembele, Aubameyang, Pulisic