Top 10 fanellat më të shitura në Angli

Paul Pogba dhe Romelu Lukaku prijnë në vendin e parë, respektivisht të dytin, dhe ndiqen nga bashkëlojtari i tyre Marcus Rashford në vendin e pestë.

I treti është sulmuesi i Chelsea Eden Hazard ndërsa i katërti radhitet blerja e re e Arsenalit Alexandre Lacazette.