Mandzukic arrin marrëveshje personale me Untiedin

0
Sulmuesi i Juventusit, Mario Mandzukic thuhet se ka rënë dakord për kushtet personale me Manchester Unitedin, pasi pritet të vijë si transferimi...

Al Jazira – Real Madrid: Formacionet startuse, ka mungesa te madrilenët

0
Al Jazira – Real Madrid: Formacionet startuse, ka mungesa te madrilenët Real Madrid do të mundohet të jetë finalisti i dytë i botërorit për klube. Madrilenët...

Mavraj viziton Al Aksan (Foto)

0
Qendermbrojtesi i Kombetares Shqiptare, Mergim Mavraj, ka vizituar xhamine e shenjte Al Aksa qe ndodhet ne Jerusalem. Fotot jane publikuar nga imami shqiptar Ahmed Kalaja,...

Milani shënon fitore spektakulare

0
Milani ka arritur fitore të vështirë në San Siro ndaj Sassuolos me rezultat 4-3. Ishte një fitore e merituar nga skuadra nga Milano pasi ishin...

Ylli i Real Madridit e do kalimin te Man Utd

0
Manchester United po përgatitet që të bëjë një transferim të madh. Manchester United është shumë afër ta transferojë Marco...

Plani anti-COVID-19, UEFA planifikon vaksinimin e lojtarëve në Kampionatin Evropian

0
UEFA ka hartuar një plan strategjik anti-COVID-19. Euro 2020 është duke afruar dhe shtëpia e futbollit, UEFA ka hartuar një plan strategjik për vaksinimin e...

Salah tregon lojtarët që e kanë frymëzuar

0
Salah ka folur rreth lojtarëve të cilët e kan frymëzuar atë Salah është me telashe te reja pas humbjes me Chelsea, ku i rezikohet dhe...

Sot të gjithë pushojnë, përveç Premierligës

0
Si me çdo 1 janar, edhe sot, Premierliga zhvillon ndeshjet e radhës. Gjatë ditës së sotme zhvillohet nëntë ndeshje...

Interi vendos për Conten

0
Antonio Conte do të mbetet trajner i Interit edhe për sezonin e ri.Pas një takimi mes drejtuesve të Inter dhe trajnerit Antonio...

Kroacia fiton me shumë mund ndaj Ukrainës, kualifikimin e kërkon me anë të ‘Play-Off’

0
Kombëtarja e Kroacisë ka fituar në udhëtim te ajo e Ukrainës me rezultat 2-0. Kroacia ka arritur të shënoj një fitore të madhe në udhëtim...