Kombinimi i veshjes nënë-bijë për gratë me shami

0
Veshjet e njejta per nënat dhe bijat janë bërë trend i kohës. Dukja me të vërtetë është e shkëlqyeshme, dhe fustanat mund të qepen...

Rreziku që i kanoset lëkurës nëse flini me grim në fytyrë

0
Heqja e grimit nga fytyra në fund të ditës, duhet të jetë një rutinë klasike e çdo mbrëmje, para se të bini për të...

Sapuni i kamomilit ideal për fëmijët, të moshuarit dhe për ata që kanë lëkurë...

0
Sapuni i kamomilit është ndër sapunet natyralë që përdoret gjerësisht. Sapuni i kamomilit, i cili në pikëpamjen ekonomike kushton pak më shumë se sapunet...

Gratë me shami në Shqipëri tregojnë çfarë do të thotë për to mbulesa (Video)

0
Shamia për mua është... Ky spot është realizuar para 1 viti me rastin e Ditës Botërore të Mbulesës. 1 shkurti është dita botërore e mbulesës fetare...

Vaji i kokosit për shëndet dhe bukuri

0
Vaji ose gjalpi i kokosit, siç quhet ndryshe është një produkt me shumë përdorime për bukurinë. Ai është një hidratues natyral perfekt, por jo...

Lajm i mirë për dashamirëset e notit: Nike prezanton veshjen speciale për gratë...

0
Duke filluar nga 1 shkurt, një koleksion i ri i rrobave të notit Nike Victory Swim do të shfaqet në dyqanet Nike në të...

Arsyeja e vërtetë pse duart e grave janë më të ftohta

0
Duar të ftohta nënkuptojnë një zemër të ngrohtë, siç thotë një proverb. Gratë kanë duar më të ftohta se burrat në kohën e ftohtë...

Përse duhet ta lani fytyrën me ujë të gazuar, cilat janë efektet çudibërëse të...

0
Kur bëhet fjalë për kujdesin e fytyrës, secila prej nesh është në kërkim të zgjidhjeve të reja që sfidojnë veprimin e kohës, mungesën e...

10 arsye pse ju bien flokët

0
Kur mendoni për rënien e flokëve, zakonisht ju shkon mendja tek ndonjë burrë i moshës së mesme. Por gratë aktualisht përbëjnë 40% të atye...

Ekspertët: Ky ves gjatë shtatzënisë mund të shkatërrojë beben tuaj!

0
Gjatë shtatzënisë, gratë detyrohen të marrin ilaçe qetësuese në lidhje me shqetësimet e ndryshme, tipike të kësaj periudhe. Por një studim nga ekspertë të...