Fushata më e bukur që ka ndodh ndonjëherë (Video)

0
  Me te filluar fushata, ka filluar edhe "infektimi" nga propagandat parazgjedhore, te cilat shpesh dijne te behen te merzitshme. Lidhur me fushatat parazgjedhore ne Kosove,...

Reagimi i plakut kur i kujtohet se agjeron (VIDEO)

0
Pasi fillon te shijon nje kokerr frut, nje person ia kujton se eshte duke agjeruar. Shiqoni reagimin e plakut... /Mesazhi.com https://www.facebook.com/NukDuaAskendSaDuaAllahun/videos/1573304272679914/

Pse spinerët po behen kaq të famshem?

0
Pse keto lojera po behen kaq te famshme tani? Ato jane aq te vecanta, sa te humbasin mendjen. Ato jane hiti me i ri ne...

Kur e qeshura bëhet virale

0
Sigurisht që ju ka ndodhur të gjindeni në një situatë ku dikush qeshë pa ndalur, dhe ju pa dashje i bashkangjiteni së qeshurës. Edhe...

VIDEO – Qejfi më i madh ku nuk ju duhet teknologjia

0
Kjo rreshqitje eshte qejfi me i madh qe keni pare se fundmi ne rrjetet sociale! "

Ç’kemi nana, kjo është e përkryer për juve! (VIDEO)

0
Si të ja dilni që ti lejoni fëmijët tuaj të argëtohen, dhe të mos bëjnë rrëmujë në të njejtën kohë? Kjo video ju paraqet zgjidhjen...

Ja si duken sot vëllezërit e famshëm “Charlie bit me”

0
Videoja më qesharake e Youtube, që shumica prej nesh e kanë parë, është "Charlie bit my finger". Videoja ku vëllau i madh e lë...

“The Guardian”: Drimadhes një nga plazhet më të bukura të Europës

0
Gazeta britanike 'The Guardian', ka renditur Drimadhes, në Jug të Shqipërisë, si një nga plazhet më të bukura të Europës. Ai vjen në renditje menjëherë...

E gjeni çfarë fshihet në xhungël? (Foto)

0
Kohët e fundit publikohen lojëra të ndryshme në internet, për syrin dhe mendjen. Një ndër lojërat e populluara është “gjej çfarë është fshehur”. Po ju...

Plotëso fjalën e kundërt

0
Janë dhënë disa fjalë të cilave duhet të i vëni përballë fjalën që përmban kuptimin e saj të kundërt. Shënoni përgjigjen tuaj përkitazi me numrin...